Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Tırnak Tutulumu Nasıl Tedavi Edilir?

Tırnak Tutulumu Nasıl Tedavi Edilir?

Bir Türlü İyileştirilemeyen Tırnak Turulumu Tedavi Edilebilir mi?

Tırnak tutulumlu hastalıklar erişkinlerde olduğu gibi çocuklarda da ortaya çıkabilir. Fotoğrafta gördüğünüz tırnak 9 yaşında bir çocuğa ait. Ebeveynleri çocuklarındaki bu tırnak probleminin 5 sene önce başladığını ve bu zamana kadar tırnak çektirmek dahil olmak üzere birçok farklı ağrılı yöntem denediklerini söylediler.

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi’nde 4 ay önce başladığımız tedavinin sonucundan çocuğumuz ve ailesi, sonunda sağlıklı ayaklara sahip olacağı için çok mutlu. Biz de bu birkaç aylık süre içinde gözlemlediğimiz hızlı iyileşmeyi sağlayacak yolu bulmuş olmanın başarısını uzman podoloji deneyimlerimize borçluyuz.

Tırnak tutulumu ile ilgili olan hastalıklardan kullandığımız yöntemler her hastalığa ve hastalığa sahip olan kişinin durumuna göre en iyi sonucu alabilmek adına farklılık göstermektedir. Uzman podoloji bilgimiz ile hazırladığımız özel metodlar ile ayaklarınız için çok hızlı tedaviler gerçekleştiriyoruz.

Çocuklarda Tırnak Tutulumu Tedavisini Kim Yapar?

Gözünüzden bile sakındığınız çocuklarınızın ayak ve tırnak sağlığı için ilk getireceğiniz adres olarak gönül rahatlığı ile Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi’ni seçerek randevu alabilir, alanında uzmanlaşmış çok yüksek deneyime sahip podologumuz ile tedavilerinizi planlayabilirsiniz.

WHATSAPP RANDEVU HATTI: +905325689194

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp