Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Tırnak Mantarı Nasıl Geçer?

Tırnak Mantarı Nasıl Geçer?

Tırnak Mantarı Nasıl Geçer?

Evde Denediğiniz Tırnak Mantarı Tedavisi Başarısız Olursa

Evde denediğiniz tırnak mantarı tedavisi başarısız olursa neler yapılması ve nasıl bir yol izlenmesi gerektiği profesyonel bir yardımla açığa kavuşabilir.

Enfeksiyon genellikle tırnağa gömülü olduğundan ve ulaşılması zor olduğundan tırnak mantarının tedavisi zor olabilir. Birkaç hafta içinde ev ilaçlarında herhangi bir iyileşme görmezseniz, profesyonel yardım almanız şiddetle tavsiye edilir.

Tedavi edilmeyen ayak tırnağı mantarı vakaları, özellikle zayıflamış bir bağışıklık sisteminiz veya diyabetiniz varsa, diğer enfeksiyonlara ve enfekte tırnakların kaybına neden olabilir. Tırnak mantarı enfeksiyonu geçirdiklerine inanan diyabetli kişilerde, enfeksiyon ciddi komplikasyonlara yol açabilir.
Tedavi edilmeyen mantar istilalarından kaynaklanabilecek bir başka nadir komplikasyon, kemik enfeksiyonu olan osteomiyelittir.
Kronikleşmiş çoklu tutulumlu tırnak mantarı uzman gözetimindeki tedavileri uzun solukludur hatta 1 yıl sürebilir.

WHATSAPP RANDEVU HATTI: +905325689194

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp