Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Tırnak Mantarı için Kime Gidilir?

Tırnak Mantarı için Kime Gidilir?

Tırnak Mantarı için Kime Gidilir?

DERYA ÇOBAN AYAK SAĞLIĞI’NA gelmiş ve 4 ay gibi bir sürede tırnak değişimi sağlamış bir hastanın önce/sonra görüntüleriyle konumuz Tırnak Mantarı; tırnakta kalınlaşmaya, tırnağın yüzeyinde değişikliklere, renginde ve şeklinde bozulmalara ve zaman zaman kötü kokuya neden olan bir tırnak hastalığıdır.

Tırnak Mantarı Nedir Tedavisi Nasıldır?

Tırnak mantarı tırnakta tutulma şekli tüm tırnağı ya da tırnağın belli bölgesinde de olabilir.
Tırnağın etrafı ve altı ölü deri parçacıkları ile doludur. Mantar, tırnağı kalınlaştırdığı için yarattığı basınç bazen ıstırap verici olup tırnağın batmasına ve tırnak yatağı iltihaplarına neden olabilir. Özellikle diyabetli hastalarda dolaşım bozukluğuna bağlı olarak mantar rahatsızlığına karşı dikkatli olunması ve ayak bakımlarının özenle yapılması gerekmektedir.

Tırnak Mantarına Kim Bakar?

Derya Çoban Ayak Sağlığı’nda TIRNAK MANTARINA yaptığımız özel bakım ve farklı uygulama ile tırnak mantarında durum çok daha kısa sürede iyiye gider.

Gelin, siz de hemen WHATSAPP HATTIMIZ aracılığıyla faydalanın ve BU AİLENİN bir parçası olmak için ilk adımınızı atın.

WHATSAPP RANDEVU HATTI: +905325689194

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp