Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Podoloji Derneği Kurucumuz Derya Çoban

Podoloji Derneği Kurucumuz Derya Çoban

Podoloji Derneği kurucumuz Derya Çoban; Birçok ülkede eğitimi verilen Podoloji’nin ülkemizde eğitiminin olması 2008 yılında Podoloji Derneğini kurulmuştur.

Ülkemizde yeni bir Sağlık Mesleği olan Podolojinin oluşumunu ve Podoloji Derneğinin kuruluşunu Derya Çoban tarafından şöyle tanımlanmaktadır “Şahsımın, Türkiye’de sağlık meslekleri alanında Podolog sağlık mesleki eğitimi mutlaka olmalı düşüncesisinin eyleme dönüşmesidir ve bireysel bir çalışmadır.

Kadın girişimciliğin ülkemizdeki yeni bir alana yönelike nadir örneklerinden olan Derya Çoban’ın çalışmaları doğrultusunda, 2007 yılında tıp meslekleri sözlüğünde Podolog meslek tanımının yapılması için çalışmalar yapmış Türk Meslekleri sözlüğüne Podolog tanımının yapılmasını sağlamıştır.

 

Alanında öncü ve vizyoner adımlar atan derneğimizde siz de takımımızın bir parçası olmak istiyorsanız, BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEREK BİLGİ ALMAYI UNUTMAYIN!

 

İLETİŞİM:

+903124419670

[email protected]

 

WEBSİTESİ:

www.podoloji.org.tr

 

FACEBOOK:

https://www.facebook.com/Podolojidernegi

 

INSTAGRAM:

https://www.instagram.com/podolojidernegi/

PODOLOJİ NEDİR?

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp