Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Nasır Nasıl Düzelir?

Nasır Nasıl Düzelir?

Nasır Nasıl Düzelir?

Salisilik asit kullanımıyla hasarlanmış bir nasır şikayeti olan hasta ağrıdan yürüyemez vaziyette kliniğimize başvurdu, gönderide uyguladığımız işlem öncesi ve sonrasını görmektedisiniz.
Nasır sorununuzun çözümü için gerçekleştirdiğimiz işlemlerden sonra rahatlıkla ayakkabınızı giyebilir, dışarı yürüyüş için çıkabilirsiniz.

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, ayak sağlığınız için size özel, kısa sürede çok verim alınan ve günlük hayatınıza herhangi bir aksaklık olmadan devam edebileceğiniz çözümler sunmak için uzman ekibi ile sizleri bekliyor.

Nasır sorununuz hiçbir ilaç kullanmadan ve ağrı hissetmeden podolojik uygulamalarla günlük hayata devam edebileceğiniz şekilde çözülebilir.

Nasır uygulaması hakkında size genel bilgiler vermemiz gerekirse;

-İlaçsız nasır tedavisinde en sık kullanılan yöntem nasırın olduğu bölgenin üstünün törpülenmesidir.

-Canlı dokuya zarar vermeden yumuşak hareketlerle yüksekliği azaltılan nasır kişiyi bir süreliğinede olsa rahat ettirir.

-İlaçsız nasır tedavisinde diğer uygulanan yöntem nasırın olduğu bölgeye aparatlarla baskıyı azaltarak sürtünmeden korumaktır.

 

Bu uygulamalar sayesinde:

-Baskı ve sürtünmeye maruz kalmayan nasırlı bölgede günlük yaşantıda ağrının azalması kişiyi çok rahatlatır.

-Bununla birlikte düzenli aparat kullanımında nasırın geçmesine de yardımcı olabilir.

WHATSAPP RANDEVU HATTI: +905325689194

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp