Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Kasım Ayı: Diyabet Farkındalık Ayı

Kasım Ayı: Diyabet Farkındalık Ayı

Kasım Ayı Diyabet Farkındalık Ayı idi!

DİYABET nöropatinin bir numaralı nedenidir, ayaklarınızdaki sinirlere zarar verir.

İstatistikler, diyabetlilerin yaklaşık %65'inin nöropatiden muzdarip olduğunu gösteriyor. Bu durum, hastanın yaşam kalitesini büyük ölçüde olumsuz yönde değiştirebilecek şekilde yanma, karıncalanma veya uyuşukluğa neden olabilir.

PODOLOJİ DERNEĞİNİN kayda değer bir önerisi var:
‘Bir podolog ile düzenli olarak bu konu hakkında iletişimde olmak ve kontrole gitmek, durumunuzu yönetmenin ve komplikasyonları gerekli tedbirleri alabilmenin önemli bir parçasıdır. ‘

Sağlık bakım ekibinize bir podolog eklediğinizde, size önemli bilgiler sağlayabilir, böylece DİYABETİN AYAKLARINIZDAKİ etkilerini daha iyi yönetebilirsiniz.

Diyabetik Ayak sorununun erken teşhisi ve hızlı çözümü için doğru beslenme, egzersiz ve düzenli kontrolün bir alışkanlık haline getirilmesini öneriyoruz.

Kaynak: @podolojidernegi

DERYA ÇOBAN AYAK SAĞLIĞI - ÜCRETSİZ TANIŞMA RANDEVUMUZDAN faydalanın, PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZMEK ADINA en uygun podolojik uygulama hakkında konuşalım.

WHATSAPP RANDEVU HATTI: +90 532 568 91 94

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp