Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Enfekte Batık Tırnak Nasıl Düzelir?

Enfekte Batık Tırnak Nasıl Düzelir?

BATIK ve ENFEKTE TIRNAĞIN herhangi bir parçasını çıkarma veya ilaç kullanımı dahil olmak üzere herhangi bir “kendin yap” tedavisinden kaçınılmalıdır. Tırnak problemlerinizi, whatsapp hattımız aracılığıyla görüntü göndererek bize aktarabilir ve Uzman Podologumuz Derya Çoban’dan bir ilk değerlendirme alabilirsiniz.
Tırnak batığı tedavisinde en kalıcı yöntem, yurtdışında uzun zamandır uygulanan ve Türkiye'nin tek ulusal Patentli ürünü olan Podoteknik teldir. Uygulaması ilk olarak DERYA ÇOBAN AYAK SAĞLIĞI’nda gerçekleştirilen Podoteknik telin Patenti şirketimize aittir.
Diş tellerine benzer bir şekilde olan PODOteknik®️ TEL, tırnağın doğal bir şekilde uzamasını sağlamaktadır. Tel sistemi her tedavi için farklı şekilde kullanılabilir.
PODOteknik®️ TEL'in uygulanmasından hemen sora kişi rahatlatmaktadır. Telin takılması sadece birkaç dakika sürmektedir ve bu işlem tırnak plağına yapılan bir uygulamadır. Dokuya teması yoktur. Uygulama doğru bir şekilde yapılıyorsa, kişi tarafından hissedilmez. İşlemin uygulaması ortalama 10 dakika sürer.

İşlem sonrası çorabınızı ve ayakkabınızı parmak ucundaki ağrınız geçmiş şekilde giyebilirsiniz.

Günlük hayatınızda da konforlu ve mutlu bir şekilde ayakkabı giymenizi ve spor yapmanızı sağlar.

Uzm. Podolog DERYA ÇOBAN Kimdir?
Podoloji Derneği kurucumuz Derya Çoban; Birçok ülkede eğitimi verilen Podoloji’nin ülkemizde eğitiminin olması 2008 yılında Podoloji Derneğini kurulmuştur. Kadın girişimciliğin ülkemizdeki yeni bir alana yönelik ender örneklerinden olan Derya Çoban’ın çalışmaları ile 2007 yılında tıp meslekleri sözlüğünde Podolog tanımının yapılmasını sağlamıştır.
Alanında en tecrübeli isimlerden biri olan DERYA ÇOBAN ile ücretsiz tanışma randevu fırsatını kaçırmayın!

WHATSAPP RANDEVU HATTI: +905325689194

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp