Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Düz Tabanlar Ne Tür Ayakkabı Seçmeli?

Düz Tabanlar Ne Tür Ayakkabı Seçmeli?

DÜZ TABAN AYAKLAR AYAKKABI SEÇİMİNDE NELERE DİKKAT ETMELİ?

Ayak izinizde baktığınız zaman, ayağınızın ortasında bulunan kemer kısmının izinin belirgin olduğunu görmüyorsanız, bu düz taban olduğunuzun işareti olabilir.

Podolog Derya Çoban, ayak tipinize özel alışveriş konusunda önemli önerilerde bulunuyor: - Düz taban ayaklar babet gibi ayakkabıların aksine kısa, 3-5 cm topuklu ayakkabılar giydiklerinde daha rahat ederler.
- Bu tip kısa topuklu ayakkabılar ayağın orta ark bölgesine gereken desteği sağlar ve bu sayede düz taban olma durumundan kaynaklanan ağrı azalır.
- Topuksuz ayakkabılar tercih edildiğinde ise ark bölgesini destekleyen yumuşak ortezlerle giyilmesi durumu düz taban ayaklar için daha uygundur.

Siz de düz tabanın yol açtığın ayak problemlerini yetkin bir podolog eşliğinde çözmek istiyorsanız gelin, siz de hemen WHATSAPP HATTIMIZ aracılığıyla
ÜCRETSİZ TANIŞMA RANDEVUMUZDAN faydalanın,
PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZMEK ADINA size en uygun podolojik uygulama hakkında konuşalım.

WHATSAPP RANDEVU HATTI: +905325689194

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp