Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Acısız ve Kalıcı Nasır Tedavisi Nasıl Olmalı?

Acısız ve Kalıcı Nasır Tedavisi Nasıl Olmalı?

Fotoğraftaki ayak 55 yaşında bir kadın hastaya ait.
Yaklaşık 20 senedir nasır rahatsızlığından dolayı acı çekmiş ve bunu çözmek için birçok yol denemiş. Denediği bu çeşitli yöntemlerle sonuç alamayınca 4 sene önce nasır ameliyatı olan hastamız, ameliyat sonrasında ise ayağının üstüne 2 ay basamadığından ve bir süre sonra ağrılarının ve probleminin şiddetle arttığından bahsetti. Cerrahi müdahale sonrasında hayatının tamamen kabusa döndüğünü söyleyen hastamızı 3 seanslık uygulama ile acısız ve ağrısız bir hayata kavuşturduk.
Nasırlar ayakta acısı en yoğun olan problemlerden biridir. Nasırı ve oluşturduğu acıyı geçirmek için toplumumuzda yaygın olarak nasır ilaçları ve ameliyat tercih edilmektedir.
Özellikle nasıra yönelik ameliyatlarda problemli bölgeye dikiş atılması iyileşme sürecini daha karmaşık ve zorlu bir hale getirmektedir.
Nasır sorununuzun çözümü için gerçekleştirdiğimiz işlemlerden sonra rahatlıkla ayakkabınızı giyebilir, dışarı yürüyüş için çıkabilirsiniz. Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, ayak sağlığınız için size özel, kısa sürede çok verim alınan ve günlük hayatınıza herhangi bir aksaklık olmadan devam edebileceğiniz çözümler sunmak için uzman ekibi ile sizleri bekliyor.

WHATSAPP RANDEVU HATTI: +905325689194

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp