Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Diyabet Nöropatinin Bir Numaralı Sebebi

Diyabet Nöropatinin Bir Numaralı Sebebi

 

DİYABET nöropatinin bir numaralı nedenidir, ayaklarınızdaki sinirlere zarar verir.
İstatistikler, diyabetlilerin yaklaşık %65'inin nöropatiden muzdarip olduğunu gösteriyor. Bu durum, hastanın yaşam kalitesini büyük ölçüde olumsuz yönde değiştirebilecek şekilde yanma, karıncalanma veya uyuşukluğa neden olabilir.

AMERİKA PODİATRİK TIP DERNEĞİ’nin kayda değer bir önerisi var:
‘Bir podolog ile düzenli olarak bu konu hakkında iletişimde olmak ve kontrole gitmek, durumunuzu yönetmenin ve komplikasyonları gerekli tedbirleri alabilmenin önemli bir parçasıdır. ‘

Ayaklarınızla ilgili bir problem yaşarsanız, PODOLOG bunu çözmek için en NİTELİKLİ UZMANDIR.

Sağlık bakım ekibinize bir podolog eklediğinizde, size önemli bilgiler sağlayabilir, böylece DİYABETİN AYAKLARINIZDAKİ etkilerini daha iyi yönetebilirsiniz.

Son zamanlarda teşhis konmuş bir diyabet hastası veya diyabetle yıllardır mücadele etmiş bir birey olsanız da, podoloğunuz komplikasyonları önlemenize ve gerekli bakımları yapmanızda size uzman bilgiler ışığında daha iyi bir rehberlik sunacaktır.

KASIM AYI DİYABET FARKINDALIK AYIDIR!

Ayak problemlerine yetkin bir PODOLOG yardımı ile bir çözüm arıyorsanız
Gelin, siz de hemen WHATSAPP HATTIMIZ aracılığıyla
ÜCRETSİZ TANIŞMA RANDEVUMUZDAN faydalanın,
PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZMEK ADINA size en uygun podolojik uygulama hakkında konuşalım.

WHATSAPP RANDEVU HATTI: +905325689194

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp