Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Diyabetik Ayak Nasıl Kontrol Edilir?

Diyabetik Ayak Nasıl Kontrol Edilir?

 

Uygun ayak bakımı herkes için önemlidir, ancak özellikle DİYABET tanısı alan kişiler için daha önemlidir.
Şeker hastalığı yani DİYABET, tedavisi olmayan ancak İYİ BİR BAKIMLA kontrol altında tutulabilen kronik bir hastalıktır.
Hastalık sinirlere zarar verme ve kan akışını azaltma eğilimindedir, bu da his kaybına ve acı hissetmeye neden olur. Şeker hastaları enfeksiyona yakalandığını fark etmeyebilir, TIRNAK BATMALARI, NASIR, ayakta kuruma ÇATLAK, ayak yaralanmaları gibi durumlar görünebilir ve ilgilenilmezse amputasyona bile yol açabilir.
Diyabet hastasının bu doğrultuda ayak bakımları özel önem taşır.
PODOLOJİK KOMPLEKS BAKIMDA özel cihazlar ile yapılan bakımlarda tırnak çevre dokuları kesilmediği için, doku hasarlanması riski yoktur.
Steril ekipman ile hijyenin korunduğu bir ortamda konusunda deneyimli bir PODOLOĞUN Diyabet hastalarının ayak bakımını yapması olası riskleri ortadan kaldırır.
DERYA ÇOBAN AYAK SAĞLIĞI, DİYABETİK AYAK BAKIMI KONUSUNDA EN TECRÜBELİ VE YETKİN PODOLOJİK HİZMETİ SUNMAKTADIR

Gelin, siz de hemen WHATSAPP HATTIMIZ aracılığıyla
ÜCRETSİZ TANIŞMA RANDEVUMUZDAN faydalanın,
PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZMEK ADINA size en uygun podolojik uygulama hakkında konuşalım.

WHATSAPP RANDEVU HATTI: 0 532 568 91 94

İLETİŞİM: 0 312 441 91 99

WEBSİTESİ: deryacoban.com.tr

FACEBOOK: /deryacobanofficial
TWITTER: /dcpodolog
 

 

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp