Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Derya Çoban ile Türkiye'de İlkler

Derya Çoban ile Türkiye'de İlkler

Derya Çoban ile Türkiye'de İlkler


Türkiye’de eğitimi verilmeden kanunu çıkmış ilk meslek olduğunu ifade eden Çoban, artık üniversitelerde Podoloji’nin eğitiminin verildiğini açıkladı.

Çoban: “ Türkiye'de eğitimi verilmeden kanunu çıkmış ilk sağlık mesleği olarak tarihte yerini alacak. Kanun çıktıktan sonrada üniversitelerde eğitim başladı. Şu anda doktora programımızda var bizim. Benim çalıştığım konum 20 yıldır neredeyse bu alanda çalışıyorum. Tabi Türkiye'de global anlamda Kadın girişimci olarak bir meslek getirdim. Bunun haklı gururunu yaşıyorum. Bugün önemli kongrelerde konuşmacı olarak yer alıyorum. Mesleğimizi iyi bir şekilde ifade etmeye kürsüde gayret sarf ediyorum, uluslararası ve Ulusal düzeyde. 20 yıldır da yaptığım uygulamalarda da dediğim gibi yüzde 98 hasta memnuniyeti ile çalışıyorum.”

WHATSAPP RANDEVU HATTI: +905325689194

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp