Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Ayak Masajı Bebekler için Faydalı Mı?

Ayak Masajı Bebekler için Faydalı Mı?

Bebek Ayak Masajının Yatıştırıcı Faydaları
Nazik dokunuşlar, bebeğinizin ağlamasını, huysuzluğunu, gazını, karın ağrılarını ve genel rahatsızlığı anında hafifletme gücüne sahiptir.

Hiçbir şey vücudu hafif bir masajdan daha fazla rahatlatamaz ve rahatlatamaz ve bu bebekler için de geçerlidir. Aslında, bebekler özellikle, karın problemleri, kolik, diş çıkarma ağrıları ve hastalık gibi yaygın rahatsızlıkları hafifletmenin yanı sıra, gelişmelerine yardımcı olan dokunuşlardan yararlanabilir. Dahası, sevgi dolu bir bebek ayak masajı bebeğinizle hayal bile edemeyeceğiniz şekillerde bağ kurmanıza yardımcı olur.

Ayaklar vücudun geri kalanına bağlıdır ve belirli noktalardaki nazik masaj diğer vücut kısımlarını etkileyebilir. Örneğin, bebeğinizin ayak parmaklarına masaj yapmak başını ve diş ağrılarını hafifletebilir, ayağın tabanına hemen altına masaj yapmak bebeğinizin üst karın bölgesini rahatlatabilir, ayağın tabanına bebeğinizin topuklarının hemen üstünde masaj yaparak alt karın bölgesini rahatlatabilir. Bebeğin ayağına topuk masajı yapmak pelvik rahatsızlığı hafifletebilir.

Çocuklarınızın Ayak sorunlarınıza çözüm için DERYA ÇOBAN AYAK SAĞLIĞI
deryacoban.com.tr

WHATSAPP: 0 532 568 91 94

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp