Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Batık Tırnak Neden Oluşur?

Batık Tırnak Neden Oluşur?

Batık Tırnak Neden Oluşur?

Batık ayak tırnaklarına aşağıdaki. durumlar neden olabilir:

Yanlış kesilmiş tırnaklar
Kalıtımsal etkenler
Ayakkabı basıncı; ayak parmaklarının sıkışması
Normal aktivitelerden kaynaklı ayaklarda tekrarlayan travma

Podolog Derya Çoban diyor ki:

Orta yaşları geçmeye başladıkça bazı kişilerde tırnaklar kalınlaşır, sertleşir ve kıvrılıp batık tırnağa neden olabilir. Bu da sıkça rastladığımız bir durum.

Endişe etmeyin, çözümü var;

En kalıcı yöntem batık tırnak tedavisi yurtdışında uzun zamandır uygulanmakta olan ve Türkiye'nin tek ulusal Patentli ürünü PODOteknik®️ TELdir.

Uygulaması ilk olarak DERYA ÇOBAN AYAK SAĞLIĞI’nda gerçekleştirilen PODOteknik®️ TELin Patenti şirketimize aittir.

Batık tırnak ve tırnak şekillerini düzeltmede birden fazla teknik modelle ve yöntemle tırnak şekli düzeltme sistemi uygulanır.

PODOteknik®️ TEL tedavisi ile, hızlı (10dk) çözüm, hafif AĞRISIZ yöntem olmasının yanı sıra diğer tedavi yöntemlerine kıyasla kalıcı sonuçlar sağlaması bakımından da daha başarılıdır.

PODOteknik®️ TEL sistemi sadece özel olarak bu konuda eğitim görmüş Podologlar tarafından merkezimizde uygulanmaktadır.

WHATSAPP RANDEVU HATTI: +905325689194

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp