Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Uykusuzluk, Ayaklar ile Nasıl Çözülür?

Uykusuzluk, Ayaklar ile Nasıl Çözülür?

 

Ayaklarınız Uykusuzluğa Nasıl Bir Çözüm Olur ve Daha İyi Bir Uykuya Neden Olabilir?

İşte Podolog DERYA ÇOBAN’dan uykusuzluk çekenlere kolay bir taktik, sizi uykuya çabucak götürebilir. Doğal uykusuzluk çözümü için bu gece deneyin!

Her gece uyuyakalmak için kendinizi savurma ve dönmeye zorluyorsanız, her zamanki ılık süt bardağı ve koyunları saymanın dışında yeni bir yöntemi var!

Podolog DERYA ÇOBAN diyor ki; uykuya dalmak için gereken tek şey, AYAĞINIZI BATTANİYENİN DIŞINA ÇIKARMAK. Arkasındaki BİLİM için okumaya devam edin.

Ayaklarınızı açığa çıkarmak daha iyi bir uykuya yol açar
Sıcak bir vücut sıcaklığına sahip olmak doğal olarak vücudunuzu uyanıklık durumuna getirir, SOĞUK bir iç sıcaklığa sahip olmak vücudunuzu UYKULU bir duruma sokar. Ayaklarınızı battaniyenizin dışındaki soğuk havaya maruz bıraktığınızda, ayak tabanınızdaki kan damarları vücut ısınızı hızlı bir şekilde düşürmeye yardımcı olur. Temel olarak, bu kan damarları cilt yüzeyinin hemen altındaki damarlara kan sağlar ve cilt soğuduğunda, kan soğur. Soğutulmuş kan daha sonra vücudunuzda dolaşarak iç sıcaklığınızı ve zihninizi daha tam bir UYKU HALİ haline getirir.

Ayak sorunları mı çekiyorsunuz? WHATSAPP HATTIMIZ aracılığıyla ÜCRETSİZ TANIŞMA RANDEVUMUZDAN faydalanın, PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZMEK ADINA en uygun podolojik uygulama hakkında konuşalım.

WHATSAPP RANDEVU HATTI: +905325689194

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp