Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Ayaklar Tat Alır Mı?

Ayaklar Tat Alır Mı?

Bugün aktüel bir konu ile sizlerleyiz: AYAKLAR SARIMSAĞIN TADINI ALABİLİR!

Sarımsak, güçlü küçük soğanlı bir bitkidir. Gerçekte, ayaklarınızı tat uzmanlarına dönüştürür ve aslında keskin lezzeti tadılabilir. Evet, doğru okudunuz: Aslında sarımsağı ayaklarınızla tadabilirsiniz. Ve hepsi popüler bitkinin Allicin adı verilen özel bir molekülü nedeniyle.

Cildiniz hem sulu hem de yağlı katmanlara sahiptir. Normalde su ve yağ karışmaz, bu da cildinizi yabancı moleküllerden korumada oldukça iyidir. Bununla birlikte, sarımsak, hem yağ hem de su içeren bir molekül olan Allicin ile doludur ve bu nedenle cilde nüfuz etmesine izin verir - bundan sonra kanınızdan geçer ve hem burnunuzda hem de ağzınızda biter.

Ortalama olarak, ayaklarınızın sarımsakları tatması yaklaşık 30 dakika ila bir saat sürer. Bu süre zarfında, ayağınızdaki sarımsağı ağzınızla tatmaya başlayacak ve burnunuzla koklamaya başlayacaksınız. Garip ama gerçek!

ÇANKAYA YILDIZ’DA bulunan Adresimize gelip ÜCRETSİZ TANIŞMA RANDEVUSU ve bu İNDİRİM FIRSATIMIZLA birlikte, Podolog DERYA ÇOBAN tecrübesiyle tanışın!
NASIR SORUNU
BATIK TIRNAK ve TEL TAKILMASI
TIRNAK MANTARI
DİYABETİK AYAK BAKIMI
gibi tüm ayak sorunlarınız için:

WHATSAPP RANDEVU HATTI: 0 532 568 91 94

İLETİŞİM: 0 312 441 91 99

WEBSİTESİ: deryacoban.com.tr

FACEBOOK: /deryacobanofficial
TWITTER: /dcpodolog

Adresimiz: Yıldızevler Mahallesi Şehit Mustafa Doğan Sokak No: 90 Çankaya Yıldız - ANKARA

#deryacobanofficial 

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp