Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Ayak Teması İlişkileri Nasıl Etkiliyor?

Ayak Teması İlişkileri Nasıl Etkiliyor?

Son zamanlarda yapılan birkaç araştırmaya göre, sağlıklı, sevgi dolu bir ilişkinin en son işareti, siz ve partneriniz yataktayken ayakların birbirine dokunmasıdır, bu ayak sarılması olarak da bilinir.

Uyku sırasında vücut dilinizi kontrol edemezsiniz. Partnerler, ayaklarının birbirine değdiği bir uyku pozisyonu aldığında, bu ciddi bir güven işaretidir.

Alternatif olarak, bu, çiftlerin kavga ettikten sonra da aldıkları bir konumdur, ayaklara veya bacaklara dokunarak 'Sabah yine seni seveceğim' sinyalini veriyor olabilirler.

Araştırmacılar partneriniz uyurken genellikle ayağınıza dokunmuyorsa ancak aniden başlamışsa, bunun duygusal veya cinsel bir bağlantıya can attığının bir işareti olabileceğini öne sürüyor. Tersine, beden dili çalışmaları, ayaklar birbirinden ayrılmaya başladığında bunun onarım gerektiren bir ilişki sinyali olabileceğini gösteriyor.

Ancak, siz ve eşiniz uyurken nadiren ayak parmaklarına dokunuyorsanız endişelenmeyin. Kaşık pozisyonu, sarılma, kol kola uzanma gibi diğer uyku pozisyonları da sağlıklı bir ilişkiyi ifade eder. Önemli olan, küçük bir kucaklaşmaya girseniz de girmeseniz de, birlikte başparmağınızı hissetmenizdir.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Derya Çoban Ayak Sağlığı
NASIR SORUNU
BATIK TIRNAK ve TEL TAKILMASI
TIRNAK MANTARI
DİYABETİK AYAK BAKIMI
gibi tüm ayak sorunlarınız için:

WHATSAPP RANDEVU HATTI: 0 532 568 91 94

Whatsapp