Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Ayak Sağlığı Batık Tırnak Tel Uygulaması

Ayak Sağlığı Batık Tırnak Tel Uygulaması

Derya Çoban Ayak Sağlığı BATIK TIRNAK TEL UYGULAMASINDA yıl sonu indirimiyle karşınızda. Siz de bu postta bir ARKADAŞINIZI ETİKETLEYİN
veya bize geldiğinizde YER BİLDİRİMİNDE bulunup bize göstermeniz durumunda BATIK TIRNAK PODOteknik®️ TEL UYGULAMASINDA anında %10 İNDİRİM! alacaksınız.
PODOteknik®️ TEL, ameliyatlarına ihtiyaç duyulmadan batık tırnak sorununu ağrısız, hızlı ve kalıcı bir şekilde çözebilmektedir. 
PODOteknik®️ TEL'in uygulanmasından hemen sora kişi rahatlatmaktadır. Dokuya teması yoktur. Uygulama kişi tarafından hissedilmez, ortalama 10 dakika sürer.
İşlem sonrası çorabınızı ve ayakkabınızı parmak ucundaki ağrınız geçmiş şekilde giyebilirsiniz.

Uzm. Podolog DERYA ÇOBAN Kimdir?
Podoloji Derneği kurucumuz Derya Çoban; Birçok ülkede eğitimi verilen Podoloji’nin ülkemizde eğitiminin olması 2008 yılında Podoloji Derneğini kurulmuştur.

Kadın girişimciliğin ülkemizdeki yeni bir alana yönelik ender örneklerinden olan Derya Çoban’ın çalışmaları ile 2007 yılında tıp meslekleri sözlüğünde Podolog tanımının yapılmasını sağlamıştır.
Alanında en tecrübeli isimlerden biri olan DERYA ÇOBAN ile ücretsiz tanışma randevu fırsatını kaçırmayın!

Gelin, siz de hemen ÜCRETSİZ TANIŞMA RANDEVUMUZDAN WHATSAPP HATTIMIZ aracılığıyla faydalanın ve BU AİLENİN bir parçası olmak için ilk adımınızı atın.

WHATSAPP RANDEVU HATTI: +905325689194
 

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp