Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı Merkezi

Aşılamayacak Engel Yoktur

Aşılamayacak Engel Yoktur

Engelli bir birey olmak sorunlar oluştursa da, en büyük sorun engelliye engel olma sorunudur.

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, 2011 yılında yenilenen yeni yüzü ile ziyaretçilerine KONFORLU bir ortam sağlıyor ve SÜREKLİ GÜNCELLENEN teknolojisi ve uygulamalarıyla hızlı çözümler sunuyor.

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi
- ÇOCUK DOSTU
- ENGELLİ DOSTU
-YAŞLI DOSTU
-ULAŞIMI RAHAT -OTOPARK SORUNSUZ BİR KLİNİK şekilde tasarlanmıştır.

TEKERLEKLİ SANDALYE ile gelen hastalar için otopark, engelli rampası, engelli WC, kapı genişlikleri tekerlekli sandalyeli hasta ÖLÇÜLERİNE GÖRE uygulanmıştır.

Derya Çoban Ayak Sağlığı, bina GİRİŞ KATINDA, DÜZ AYAK olması ve BASAMAK OLMAMASI sebebi ile YAŞLI KİŞİLER İÇİN RAHAT hareket imkanı sağlamaktadır. Koltuk formları yaşlı kişiler için tasarlanmıştır.

Derya Çoban Ayak Sağlığı, Ankara’nın merkezi konumunda, nezih bir semti olan Yıldız’da yer almaktadır. Toplu taşıma ile ulaşımı çok rahat olan merkezimizin otopark konforu ile ÖZEL ARAÇ İLE GELİŞİ KOLAYLAŞMAKTADIR.

Gelin, siz de hemen WHATSAPP HATTIMIZ aracılığıyla
ÜCRETSİZ TANIŞMA RANDEVUMUZDAN faydalanın,
PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZMEK ADINA size en uygun podolojik tedavi hakkında MERKEZİMİZDE konuşalım.

WHATSAPP RANDEVU HATTI: +905325689194

İLETİŞİM: +903124419199

WEBSİTESİ: www.deryacoban.com.tr

FACEBOOK: Facebook.com/deryacobanofficial
INSTAGRAM: Instagram.com/deryacobanofficial
TWITTER: https://twitter.com/dcpodolog

#deryacobanofficial #deryacobanayaksağlığımerkezi #deryacoban #deryacobanayaksagligi #dünyaengellilergünü #engelli #engellidostu #ayak #batıktırnak #batıktırnak #nasır #diyabetikayak #podolog #podoloji #ayaklar #foothealth #sağlıklıhayat #ayakbakımı #ayaksagligi #podolog #3AralıkdünyaEngellilergünü #engelli #engellilergünü #engellidostu #geriatri #tip2diyabet #böbrekyetmezliği #nefroloji #amputeayak #podology #ayakbakimi #batıktırnak #nasır #ayaksağlığı #podoloji #batırtırnaktedavisi #batiktirnak #diyabetikayak

Whatsapp