Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

14 Kasım Dünya Diyabet Günü

14 Kasım Dünya Diyabet Günü

14 Kasım Dünya Diyabet Günü

Dünya çapında 300'den fazla ülke, bu önemli günle birlikte insülini keşfeden Kanadalı tıp bilimcisi Sir Frederick Banting'i de anıyor.

Dünya Diyabet Günü ile amaç, diyabetin aile üzerindeki etkisinin farkındalığını artırmak, etkilenenleri desteklemek ve ailenin yönetim, bakım ve eğitimdeki rolünü teşvik etmektir.

Halk arasında ‘şeker hastalığı’ olarak da bilinen diyabet hastalığı, vücut sistemini olumsuz etkilerken, ayaklarda da çeşitli sorunlara sebep olduğunu belirten Podoloji Derneği Başkanı Podolog Derya Çoban’ın günün önemine dair kaleme aldığı makalesini Hürriyet gazetesindeki bu adresten http://tiny.cc/coban okuyabilirsiniz.

Derya Çoban Ayak Sağlığı
NASIR SORUNU
BATIK TIRNAK ve TEL TAKILMASI
TIRNAK MANTARI
DİYABETİK AYAK BAKIMI
gibi tüm ayak sorunlarınız için:

WHATSAPP RANDEVU HATTI: 0 532 568 91 94

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp