Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Podolog Ne İş Yapar?

Podologlar Ayak hastalıkları ve bakımına yönelik hizmet veren sağlık teknikerleridir. Podologlar genellikle aşağıdaki hizmetleri sağlar:

Ayak Muayenesi: Ayak ve ayak bileğinin genel sağlığını değerlendirme, özel sorunları belirleyip ilgili hekime yönlendirme.

Tırnak Bakımı: Tırnak iltihabı, tırnak batması, tırnak mantarı, tırnakta kalınlaşma gibi tırnak sorunlarına podolojik uygulamalar yapar.

Cilt Sorunları: Ayak derisindeki çatlaklar, nasırlar, mantar gibi cilt problemlerine podolog, podolojik yaklaşımlarla çözüm önerileri sunar.

Ayak Ortopedisi: Ayak yapılarından kaynaklanan rahatsızlıkları değerlendirme de yer alır

Podologlar için Ayak sağlığının korunması, genel vücut sağlığı için önemli bir unsurdur. Çünkü ayakta oluşan problemler fiziksel hareketleri ve nerdeyse tüm omurgayı etkiler.

Bununla birlikte ayakta enfeksiyonlar ve yaralar genel vücut sağlığı için de olumsuzluklara neden olabilir. Fiziksel aktivitelerle birlikte yaşam kalitesini azaltabilir. Geçmeyen ayak problemleri kişinin mental durumunu da olumsuz yönde etkiler, çaresizlik duygusuna neden olabilir.

Alnında en az 10 yıllık deneyimi olan Podologlar, ayak sağlığını korumak ve iyileştirmek için çeşitli uygulamaları yapabilme bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olabilirler.

Sizde en doğru uygulamayı, kendinizi güvende hissettiğiniz alanında 23 yıllık uzman ve Podoloji alanının öncüsü profesyonellerden almak ister misiniz?

Güvenle gelebileceğiniz Derya Çoban Ayak Sağlığın’da sizleri alanında UZMAN PODOLOGLARIMIZLA ağırlamaktan ve tanışmaktan mutluluk duyarız.

 

Detaylı bilgi için:

Whatsapp / Randevu Hattı: +90 532 568 91 94 ve

Merkezimiz iletişim:+90 312 441 91 99 
 

Whatsapp