Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi Ulaşımı Rahat, Engelli ve Çocuk Dostu Yüzüyle Sizlerle

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi Ulaşımı Rahat, Engelli ve Çocuk Dostu Yüzüyle Sizlerle

Derya Çoban Ayak Sağlığı, 2011 yılında yenilenen yeni yüzü ile ziyaretçilerine KONFORLU bir ortam sağlıyor ve SÜREKLİ GÜNCELLENEN teknolojisi ve uygulamalarıyla hızlı çözümler sunuyor.

 

Derya Çoban Ayak Sağlığı

- ÇOCUK DOSTU

- ENGELLİ DOSTU

-YAŞLI DOSTU

-ULAŞIMI RAHAT

-OTOPARK SORUNSUZ BİR KLİNİK şekilde tasarlanmıştır.

 

TEKERLEKLİ SANDALYE ile gelen hastalar için otopark, engelli rampası, engelli WC, kapı genişlikleri tekerlekli sandalyeli hasta ÖLÇÜLERİNE GÖRE uygulanmıştır.

 

Derya Çoban Ayak Sağlığı, bina GİRİŞ KATINDA, DÜZ AYAK olması ve BASAMAK OLMAMASI   sebebi ile YAŞLI KİŞİLER İÇİN RAHAT hareket imkanı sağlamaktadır. Koltuk formları yaşlı kişiler için tasarlanmıştır.

 

Derya Çoban Ayak Sağlığı, Ankara’nın merkezi konumunda, nezih bir semti olan Yıldız’da yer almaktadır. Toplu taşıma ile ulaşımı çok rahat olan yerimizin otopark konforu ile ÖZEL ARAÇ İLE GELİŞİ KOLAYLAŞMAKTADIR.

 

Gelin, siz de hemen WHATSAPP HATTIMIZ aracılığıyla

ÜCRETSİZ TANIŞMA RANDEVUMUZDAN faydalanın,

PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZMEK ADINA size en uygun podolojik uygulama hakkında konuşalım.

 

WHATSAPP RANDEVU HATTI: +905325689194

 

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp