Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Çocuklarınız Ayaklarıyla İlgili Problemleri Sizden Saklıyor Olabilir mi?

Çocuklarınız Ayaklarıyla İlgili Problemleri Sizden Saklıyor Olabilir mi?

ÇOCUKLARINIZIN AYAKLARIYLA İLGİLİ PROBLEMLERİ SİZDEN SAKLIYOR OLABİLİR Mİ?

 

Batık tırnak problemi çocuklarda yaygın olan ayak problemlerinden biridir.

Doktorlara göre dar ayakkabı, sıkı çorap ve yanlış tırnak kesimi ise bu sorunun en önemli sebepleri arasında yer alıyor.

American College of Foot and Ankle Surgeons’ un yaptığı araştırmaya göre çocuklar ebeveynlerinden batık tırnak sorununu çektikleri acıya rağmen SAKLAYABİLME EĞİLİMİNDELER.

 

Batık tırnak sorununu çözülemediği takdirde, tırnağın cildi tahriş etmesiyle ile birlikte tehlikeli birçok enfeksiyona sebep olabilir.

 

Bunun yanı sıra, American College of Foot and Ankle Surgeons’ın araştırma sonucu yaptığı en önemli öneri ise çocuklarda batık tırnak sorununun çözümü ile alakalı:

‘’ÇOCUKLARDA BATIK TIRNAK PROBLEMİNİ ÇÖZMENİN EN İYİ BİR PODOLOG UYGULAMASINDAN FAYDALANMAKTIR. EBEVEYNLER BİR yetkin YARDIMI ALMADAN EVDE YÜKSEK ORANDA ENFEKSİYONA SEBEP OLMA RİSKİ TAŞIYABİLECEK ‘EV OPERASYONLARI’NDAN KAÇINMALILAR.

 

Siz de çocuğunuzun batık tırnak problemini sağlıklı bir şekilde ve yetkin eşliğinde çözmek istiyorsanız

Gelin, siz de hemen WHATSAPP HATTIMIZ aracılığıyla

ÜCRETSİZ TANIŞMA RANDEVUMUZDAN faydalanın,

PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZMEK ADINA size en uygun podolojik uygulama hakkında konuşalım.

 

WHATSAPP RANDEVU HATTI: +905325689194

 

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp