Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı Merkezi

BATIK TIRNAK ANKARA TEL TEDAVİSİ

BATIK TIRNAK ANKARA TEL TEDAVİSİ

 

Derya Çoban Ayak Sağlığı ANKARA BATIK TIRNAK TEL UYGULAMASINDA yıl sonu indirimi devam ediyor! Siz de bu postta bir ARKADAŞINIZI ETİKETLEYİN
veya bize geldiğinizde YER BİLDİRİMİNDE bulunup bize göstermeniz durumunda BATIK TIRNAK PODOteknik®️ TEL UYGULAMASINDA anında %10 İNDİRİM! alacaksınız!

PODOteknik®️ TEL, ameliyata ihtiyaç duyulmadan batık tırnak sorununu ağrısız, hızlı ve kalıcı bir şekilde çözebilmektedir. 
PODOteknik®️ TEL'in uygulanmasından hemen sora kişi rahatlatmaktadır.
Dokuya teması yoktur. Uygulama kişi tarafından hissedilmez, ortalama 10 dakika sürer.
İşlem sonrası çorabınızı ve ayakkabınızı parmak ucundaki ağrınız geçmiş şekilde giyebilirsiniz.

Uzm. Podolog DERYA ÇOBAN Kimdir?
Podoloji Derneği kurucumuz Derya Çoban; Birçok ülkede eğitimi verilen Podoloji’nin ülkemizde eğitiminin olması için 2008 yılında Podoloji Derneğini kurulmuştur.

Alanında en tecrübeli isimlerden biri olan DERYA ÇOBAN ile ücretsiz tanışma randevu fırsatını kaçırmayın!

Gelin, siz de hemen ÜCRETSİZ TANIŞMA RANDEVUMUZDAN WHATSAPP HATTIMIZ aracılığıyla faydalanın ve BU AİLENİN bir parçası olmak için ilk adımınızı atın.

WHATSAPP RANDEVU HATTI: 0 532 568 91 94

İLETİŞİM: 0 312 441 91 99

deryacoban.com.tr
FACEBOOK: /deryacobanofficial
TWITTER: /dcpodolog

#deryacobanayaksağlığımerkezi #podologderyacoban #batıktırnak #nasır #diyabetikayak #podotekniktel #teltedavisi #batırtırnaktedavisi #ayakbakımı #ayaksagligi #sağlıklıhayat #ingrowntoenail #ingrownnail #foothealth #deryacoban #tırnakbatığı #indirim #kampanya #yıldız #çankaya #ankara #tırnakmantarı #tırnaksorunu #tırnak

Whatsapp