Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Baby Boomerlar Ayak Tedavilerinde Neleri Tercih Ediyor?

Baby Boomerlar Ayak Tedavilerinde Neleri Tercih Ediyor?

BABY BOOMER NESLİNİ TANIYOR MUSUNUZ?

 

Baby Boomer, 2. Dünya Savaşı etkilerinin azaldığı ve tüm dünyanın onarım, yenilenme sürecine girdiği dönem olan 1946-1964 dönemi arasında doğmuş olan nesle verilen addır.

 

Son yıllara kadar yüksek doğum hızıyla dünyadaki en kalabalık nesil olan bu grup, Amerika nüfusunun şu an bile %20’ sini oluşturmaktadır. Teknolojinin yaygın olmadığı dönemde kendi teknolojisini yaratan bir nesil olmayı başarmıştır.

 

Şimdiki dönemlerde emekliliğe yaklaşan, bedenleri yavaşlamaya başlamış olsa bile Baby Boomerların pek çok üyesi bu duruma hazırlanmış değiller. Podologlar ve ayak cerrahları, Baby Boomerların ayak parmaklarında, ayaklarında ve ayak bileklerinde deformasyonel ve romatizmal rahatsızlıklar ortaya çıktığında, buna çözüm yolu aramaya önceki kuşaktan çok daha meyilli olduğunu söylüyor.

 

American College of Foot and Ankle Surgeons eski başkanı John Giurini, “Ebeveynlerinin aksine, Baby Boomerlar ayak ağrısını yaşlanmanın doğal bir parçası olarak görmeyi kabul etmiyorlar” diyor. "Eskiye dayalı tedaviler başarısız olduğunda, yeni başka seçeneklerin neler olduğunu bilmek istiyorlar."

 

Ayak cerrahı Stephan Frania bu nesli şu şekilde anlatıyor: “Baby Boomerlar tıbbi teknolojinin geliştiği ve yükseldiği bir bilimsel patlama döneminde doğdular. Bu yüzden, sağlıksal konularda beklentileri yüksek, bazen çok yüksek.”

 

Eğer ayak problemleriniz için YENİ VE BİLİMSEL ÇÖZÜM yolları arıyorsanız

Gelin, siz de hemen WHATSAPP HATTIMIZ aracılığıyla

ÜCRETSİZ TANIŞMA RANDEVUMUZDAN faydalanın,

PROBLEMLERİNİZİ ÇÖZMEK ADINA size en uygun podolojik uygulama hakkında konuşalım.

 

WHATSAPP RANDEVU HATTI: +905325689194

 

İLETİŞİM: +903124419199

 

WEBSİTESİ: www.deryacoban.com.tr

 

FACEBOOK: Facebook.com/deryacobanofficial

 

INSTAGRAM: Instagram.com/deryacobanofficial

 

TWITTER: https://twitter.com/dcpodolog

 

 

 

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp