Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Ayak Tedavisinde Podolog Derya Çoban'ın Başarı Oranı

Ayak Tedavisinde Podolog Derya Çoban'ın Başarı Oranı

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi ve Podoloji Derneği’nin kurucusu Derya Çoban, 20 yıldır başta batık tırnak, nasır ve diabet hastalarının ayaklarında oluşan problemler olmak üzere hastalarına tedavi hizmeti sunuyor. Uzun yıllar yaptığı çalışmalarla podoloji tanımını ve bölümünü Türkiye’ye kazandıran Çoban, hem kendisi hakkında hem de belli başlı ayak sağlığı sorunları konusunda 24 Saat gazetesinin sorularını yanıtladı.

Makaleden kısa bir alıntı daha:

"Yıllar içinde bir yandan işin bürokratik meseleleriyle ilgilenirken bir yandan da hastalarımı tedavi ettim ve 20 yılda çok şey öğrendim. Diyebilirim ki, yüzde 98 başarı sağlıyoruz. Uluslararası patente sahip batık tırnak aparatı da geliştirdik ama etik olarak piyasaya sürmedik, ehil insanlar kullansın diye… Hedefimiz para kazanmak değil, etik bir duruş sergileme peşindeyiz, bu yüzden de şubeleşmiyoruz, Çankaya’da butik tarzda bir merkeziz. Tedaviye başladığım andan itibaren o ayak artık hastanın değil, benim ayağımdır. Nasıl ki kendi ayağımın bir an önce ve acısız iyileşmesini istersem, hastanın ayağını da öyle görürüm. Belirlediğim tedavi zamanlarından daha kısa sürede sonuç almak ise hem beni hem de hastaları duygulandırıyor."

Devamını Okumak için kısa adres:

tinyurl.com/deryacoban

WHATSAPP RANDEVU HATTI: 0 532 568 91 94
 

Derya Çoban Ayak Sağlığı Merkezi, Nasır, Tırnak mantarı, Batık Tırnak, Topuk çatlağı, Tırnak Yatağı Bozukluğu Diyabetik Ayak Sendromu, gibi birçok ayak ve tırnak sorunlarınıza kaliteli ve en güncel bilimsel tekniklerle tedavi sunuyor. Gelin, sizin de ayak ve tırnak problemlerinize EN UYGUN, AĞRISIZ ve KESİN ÇÖZÜMLÜ TEDAVİLERİMİZİ sunabileceğimiz bir randevu için WHATSAPP HATTI: +90 532 568 91 94 İLETİŞİM: +90 312 441 91 94

Whatsapp