Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Batık Tırnağa Podoteknik Tel Takılması

Batık tırnakta, tırnak şeklinin düzeltilmesi için Ülkemizde Derya Çoban Ayak sağlında 23 yıldır uygulanan teknik bir yöntemdir. Tırnak şekil bozukluklarının önlenmesi için başvurulan yöntem birçok acı veren uygulamalara ciddi bir alternatiftir. Rahat tasarımı kullanılan malzeme özelliği ile Uluslararası Patente sahip bir üründür. PODOteknik® TEL, bazı tırnak şekil bozukluklarının giderilmesine destek sağlayarak tırnağın doğal ve sağlıklı bir şeklide uzamasını sağlamaktadır. Bu yöntem tırnak ameliyatlarına ihtiyaç duyulmadan batık tırnak sorununu ağrısız, hızlı ve kalıcı bir şekilde çözebilmektedir. 

Diş tellerine benzer bir şekilde olan PODOteknik® TEL, tırnağın doğal bir şekilde uzamasını sağlamaktadır. TEL Tedavisi her tedavi için farklı şekilde kullanılabilir. Ve PODOteknik® TEL'in uygulanmasından hemen sora kişide ağrı geçmekte kişi rahatlatmaktadır. Telin takılması sadece birkaç dakika sürmektedir ve bu işlem tırnak plağına yapılan bir uygulamadır. Dokuya teması yoktur. Uygulama doğru bir şekilde yapılıyorsa, kişi tarafından hissedilmez. İşlemin uygulaması ortalama 10 dakika sürer.

İşlem sonrası çorabınızı ve ayakkabınızı parmak ucundaki ağrınız geçmiş şekilde giyebilirsiniz.

Günlük hayatınızda da konforlu ve mutlu bir şekilde devam ederken ayakkabı giymenizi ve spor yapmanızı engellemez. 

PODOteknik® TEL ile, hızlı (10dk) çözüm, hafif ağrısız yöntem olmasının yanı sıra diğer tedavi yöntemlerine kıyasla kalıcı sonuçlar sağlaması bakımından da daha başarılıdır.

PODOTEKNİK® TEL TEDAVİSİ NERDE VE KİMLER TARAFINDAN UYGULANIR? 

PODOteknik® TEL sistemi sadece özel olarak bu konuda eğitim görmüş Podologlar tarafından ayak sağlığı ve tedavi merkezlerinde uygulanır.

Sizin ihtiyaç duyduğunuz hızlı çözüm; güven duyabileceğiniz profesyonel kişiler tarafından yapılacaktır.

Derya Çoban Ayak Sağlığı’ Patentli ürünler geliştirerek ulusal başarılarına bir yenisini eklemiştir. PODOteknik® TEL sistemini uygulayabilmek için gerekli sertifika uygulamalı eğitimini almış Podologlar tarafında tarafından uygulanabilir.

Ürün bilgisi için bizimle irtibata geçiniz

Not: Ürün satışı ve eğitimi sadece Podologlar ve sağlık profesyonellerine yapılmaktadır. 

Güvenle gelebileceğiniz Derya Çoban Ayak Sağlığı ‘da sizleri Batık tırnak konusunda UZMANLAŞMIŞ PODOLOGLARIMIZLA ağırlamaktan ve tanışmaktan mutluluk duyarız.

Whatsapp / Randevu Hattı: +90 532 568 91 94 ve Merkezimiz iletişim: +90 312 441 91 99

Batık Tırnakta Tel Tedavisinin Avantajları

Batık Tırnakta Tel Tedavisi yenilikçi ve son derece modern bir metottur. Bu yöntem çocuklarda, şeker hastalarında ve nikel alerjisi olanlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Tıbbi ve estetik anlamında elde edilen sonuçlar hem uygulamayı yapan Podologu hem de tedavi gören kişileri fazlasıyla tatmin etmektedir. Ağrılı, iltihaplı ve şekil bozukluğu olan tırnaklarda rahatlıkla kullanılabilir. 

Hastalar hızlı ve başarılı bir şekilde ağrılarından kurtulmaktadır. Batık tırnağın bulunduğu tırnağın. Sonuç olarak tel tedavisi;

  • Kolay ve ağrısız bir yöntemidir,
  • En kısa sürede batık tırnaktan dolayı oluşan ağrınızı hafifletir,
  • Ayağınızda kapalı ayakkabı var iken ayağınızı hiçbir şekilde rahatsız etmez,
  • İş hayatınızı ve spor faaliyetlerinizi kesinlikle olumsuz bir şekilde etkilemez hatta eskisine nazaran daha çok keyif almanızı sağlar,
  • Uzun süre ile geçerli bir tedavi sistemidir ve tırnağınızın tekrar doğal bir şekilde ve sağlıklı uzamasını sağlar,
  • Ameliyata alternatif olarak uygulanabilir,
  • Batık tırnak problemi yaşayan şeker hastaları için tavsiye edilen ilk tedavi yöntemidir.
  • enfekte olmuş tırnak batmalarında da uygulanıyor olabilmesi

Güvenle gelebileceğiniz Derya Çoban Ayak Sağlığı ‘da sizleri Batık tırnak konusunda UZMANLAŞMIŞ PODOLOGLARIMIZLA ağırlamaktan ve tanışmaktan mutluluk duyarız.

Whatsapp / Randevu Hattı: +90 532 568 91 94 ve Merkezimiz iletişim: +90 312 441 91 99

 

Whatsapp