Batık Tırnakta Tel Tedavisi - Derya Çoban Ayak Sağlığı

Derya ÇOBAN

Ayak Sağlığı

Batık Tırnakta Tel Tedavisi

Batık tırnakta, tırnak şeklinin düzeltilmesi için uygulanan yeni teknik bir yöntemdir. Tırnak şekil bozukluklarının önlenmesi için başvurulan yöntem birçok açıveren uygulamalara önemli alternatiftir. Ve rahat uygulanma özelliği ile Uluslararası Patentli bir üründür. PODOTEKNİK TEL, tırnak şekil bozukluklarını gidermesi ile, tırnağın doğal ve sağlıklı bir şeklide uzamasını sağlamaktadır. Bu yöntem tırnak ameliyatlarına ihtiyaç duyulmadan batık tırnak sorunu ağrısız, hızlı ve kalıcı bir şekilde çözebilmektedir. 

Diş tellerine benzer bir şekilde olan podoteknik tel, tırnağın doğal bir şekilde uzamasını sağlamaktadır. Tel sistemi her tedavi için farklı şekilde kullanılabilir. Uygulamanın yapılacağı ayak parmağını uyuşturmaya gerek yoktur ve tel takılır takılmaz hastayı rahatlatmaktadır. Telin takılması sadece birkaç dakika sürmektedir ve bu işlem tırnak plağına yapılan bir uygulamadır. Dokuya teması yoktur. Uygulama doğru bir şekilde yapılıyorsa, kişi tarafından hissedilmez. İşlem ortalama 10 dakika sürer.

İşlem sonrası çorabınızı ve ayakkabınızı parmak ucundaki ağrınız geçmiş şekilde giyebilirsiniz.

Günlük hayatınızda da konforlu ve mutlu bir şekilde ayakkabı giymenizi ve spor yapmanızı sağlar. 

Podoteknik tel sistemi ile hızlı (10dk)çözüm hafif ağrısız yöntem olmasının yanı sıra diğer tedavi yöntemlerine kıyasla kalıcı sonuçlar sağlaması bakımından da daha başarılıdır.

Podoteknik Tel Sistemi Nerde ve Kimler Tarafından Uygulanır? 

Podoteknik tel sistemi sadece özel olarak bu konuda eğitim görmüş podologlar tarafından ayak sağlığı ve tedavi merkezlerinde uygulanır.

Sizin ihtiyaç duyduğunuz hızlı çözüm; güven duyabileceğiniz profesyonel kişiler tarafından yapılacaktır.

Derya Çoban Ayak Sağlığı’ Patentli ürünler geliştirerek ulusal başarılarına bir yenisini eklemiştir. Podoteknik tel sistemini uygulayabilmek için gerekli sertifika uygulamalı eğitimini almış podologlar tarafında tarafından uygulanabilir. 

Batık Tırnakta Tel Tedavisinin Avantajları

Batık Tırnakta Tel Tedavisi her türlü batık tırnak tedavisinde kullanılabilen yenilikçi ve son derece modern bir metot oluşturmaktadır. Bu yöntem çocuklarda, şeker hastalarında ve nikel alerjisi olanlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Tıbbi ve estetik anlamında elde edilen sonuçlar hem uygulamayı yapan podoloğu hem de tedavi gören kişileri fazlasıyla tatmin etmektedir. Ağrılı, iltihaplı ve şekil bozukluğu olan tırnaklarda rahatlıkla kullanılabilir. 

Hastalar hızlı ve başarılı bir şekilde ağrılarından kurtulmaktadır. Batık tırnağın bulunduğu tırnağın kenarlarına takıldığı için direkt batığın olduğu yerden geçirilmez ve bu nedenle hem ağrıya neden olmaz hem de iltihaplı durumlarda da uygulanma şansı bulunmaktadır. Sonuç olarak tel sistemi;

  • Kolay ve ağrısız bir tedavi yöntemidir,
  • En kısa sürede batık tırnaktan dolayı oluşan ağrınızı hafifletir,
  • Ayağınızda kapalı ayakkabı var iken ayağınızı hiçbir şekilde rahatsız etmez,
  • İş hayatınızı ve spor faaliyetlerinizi kesinlikle olumsuz bir şekilde etkilemez hatta eskisine nazaran daha çok keyif almanızı sağlar,
  • Uzun süre ile geçerli bir tedavi sistemidir ve tırnağınızın tekrar doğal bir şekilde ve sağlıklı uzamasını sağlar,
  • Ameliyata alternatif olarak uygulanabilir,
  • Batık tırnak problemi yaşayan şeker hastaları için tavsiye edilen ilk tedavi yöntemidir.
  • 1.enfekte olmuş tırnak batmalarında da uygulanıyor olabilmesi

Detaylı bilgi için: Whatsapp / Randevu Hattı +90 532 568 91 94 ve Merkezimiz: +90 312 441 91 99 
Podoloji Derneği Başkanı Podolog Derya Çoban

Whatsapp